TPFD'nin paylaşımına tepki yağıyor
İşte derbinin mevsimsel şifresi
UEFA yeni kulüpler sıralamasını açıkladı

Gençlik Ve Spor Eski Genel Müdürü Yunus Akgül, Kastamonu Belediye Başkanlığı İçin Resmi Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Gençlik ve Spor eski Genel Müdürü, Başbakan Danışmanı Yunus Akgül, Başbakanlık Özel Kalem’e istifa dilekçesini takdim etti ve ardından Ak Parti Kastamonu İl Başkanlığı’na gelerek, İl Başkanı Metin Çelik’e Kastamonu Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvur

A+ A-

- Gençlik ve Spor eski Genel Müdürü, Başbakan Danışmanı Yunus Akgül, Başbakanlık Özel Kalem’e istifa dilekçesini takdim etti ve ardından Ak Parti Kastamonu İl Başkanlığı’na gelerek, İl Başkanı Metin Çelik’e Kastamonu Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuru formunu teslim etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine layık gördüğü her görevi büyük bir aşkla yapmaktan onur ve gurur duyduğunu ifade eden Akgül, bugüne kadar kendisine layık gördüğü her görev için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini belirtti.

Akgül, “Bu toprakların suyunu içen, ekmeğini yiyen ve yılın büyük bir bölümünü memleketimde geçiren bir Kastamonulu olarak, birikimlerimi şehrime aktarma borcum olduğu inancıyla sizlerle el ele, gönül gönüle, omuz omuza yürümeye adayım. Buradayım, sizinleyim. Hep birlikte durmak yok! Yola devam” diyerek, Ak Parti Kastamonu İl Başkanı Metin Çelik’e dosyasını takdim etti.