İşte Galatasaray'ın Trezeguet teklifi !

İşte Galatasaray'ın Trezeguet teklifi !
Güncelleme:

Fatih Terim'in ısrarla istediği Trezeguet, Kasımpaşa yönetimine ayrılmak istediğini iletti. Galatasaray yıldız futbolcu için İstanbul ekibine takas teklifinde bulundu.

Galatasaray bu hafta içinde UEFA'dan gelecek haberi beklerken bir taraftan da sessiz ve derinden transfer çalışmaları sürüyor. Teknik direktör Fatih Terim'in yeni sezon planlaması içinde ilk sırada yer alan Kasımpaşa'nın Mısırlı yıldız futbolcusu Trezeguet için Kasımpaşa ile görüşmeler yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yönetim, Mısırlı futbolcunun transferi için Kasımpaşa ile anlaşmanın yollarını ararken Trezeguet de sarı kırmızılı formayı giymeyi çok istediğini bildirdi.

Trezeguet için yönetici Abdurrahim Albayrak'ın bizzat temaslarda bulunduğu belirtilirken Dünya Kupası öncesinde bu transfere nokta konulması planlanıyor.

EREN VE TOLGA CİĞERCİ'Yİ VERECEK

Anderlecht'e 2.5 milyon Euro ödeyerek satın alma bedelini alan Kasımpaşa'nın, 23 yaşındaki futbolcu ile 2 yıllık yeni sözleşme yaparken anlaşmasına da "5 milyon euro'ya serbest kalır" maddesi koydurttuğu belirtildi.

Trezeguet için Eren ve Tolga'yı teklif eden Galatasaray son olarak 1 milyon Euro ve bir sonraki satıştan da yüzde 15 vermeye hazır olduğunu bildirdi.

Genç oyuncunun da "Galatasaray'da oynamayı çok istiyorum. Sizden anlayış bekliyorum" demesinin ardından Kasımpaşa'nın bu teklifi değerlendirmeye aldığı bildirildi.