İstifasının ardından zehir zemberek açıklama !

İstifasının ardından zehir zemberek açıklama !
Güncelleme:

Grandmedical Manisaspor ile yollarını ayıran Teknik Direktörü Taner Taşkın, istifasının ardından olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Spor Toto 1. Lig’in 26. haftasında Grandmedical Manisaspor, sahasında konuk ettiği Akın Çorap Giresunspor’a 4-0 mağlup olarak, kötü gidişatını sürdürdü. Grandmedical Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, Akın Çorap Giresunspor’a mağlup oldukları maç sonrası istifa etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında istifasını duyuran Taner Taşkın, “Maçtan önce ayrılacağımı oyuncu grubu da biliyordu. Ben de daha önceden bunu bildirdim” dedi.

Takımdaki oyuncularla iyi bir ilişkisi olduğuna dikkat çeken Taner Taşkın, “Bu da maçta enerji kaybına neden oldu, onu gördüm. Çünkü geldiğimizden beri çok dirençli ve istekli arzulu oynayan bir Manisaspor vardı. Kaybetse dahi maçı kovalayan bir Manisaspor vardı. Kaldığımız sürece burada bulunan çocuklarla çok güzel bir ilişkimiz oldu. Şu ana kadar Manisaspor formasını en iyi şekilde temsil ettiler. Maalesef yaşadığımız bu sürede birçok olumsuzlularla karşıladık. Acaba yeni gelen yönetimle bu süreci idare edebilir miyiz diye, gördük ki bu arkadaşlarla da bu süreci idare etmemiz mümkün olmadı” ifadelerini kullandı.

Sözlerine istifasını tekrar deklare ettiğini belirterek devam eden Taner Taşkın şunları söyledi:

“Şu anda Manisaspor bana göre maddi-manevi bitmiş bir kulüp. Biz bu süreci idare edelim dedik belki derli toplu bir şeyler olsaydı olabilirdi ama maalesef hem maddi manevi bitmiş hem de tribünler bitmiş. Futbolla alakası olmayan tipler gelmiş… Takımlarını desteklemeye değil, sadece protesto etmeye gelmişler. Zaten 40-50 kişilik bir gruba maç oynuyorsun. Buraya gelen hakem de bakıyor ona göre yönetiyor. Bugünkü maçın hakemi kötü diyemem ama genelde çok kolay düdük çalıyorlar. Biz şehir olarak tükenmişliği yaşıyoruz. Biz de bütün iyi niyetimizle acaba bunu ayağa kaldırabilir miyiz diye geldik ama maalesef gerekli desteği göremedik. Kimseye bir kırgınlığım küskünlüğüm yok sadece Manisaspor'un bu durumuna üzülüyorum.”