İbrahim Hacıosmanoğlu bombası
Trabzonspor Fatih Terim'i bekliyor
Aykut Kocaman'dan Galatasaray'a şok gönderme

Konak Belediyespor - Neulengbach Maçının Ardından

Bu sezon ilk kez mücadele ettiği UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde son 16 takım arasına kalan Konak Belediyespor, çeyrek final ilk maçında Avusturya’nın Neulengbach takımı ile İzmir'de karşı karşıya geldi. Konak Belediyespor mücadeleden 3-0 mağlup

A+ A-

- Bu sezon ilk kez mücadele ettiği UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde son 16 takım arasına kalan Konak Belediyespor, çeyrek final ilk maçında Avusturya’nın Neulengbach takımı ile İzmir'de karşı karşıya geldi. Konak Belediyespor mücadeleden 3-0 mağlup ayrıldı.

Karşılaşma sonrası Neulengbach’in teknik direktörü Uhlıç Johannes, iki takım adına da mücadele gücünün yüksek olduğu bir maç geçtiğini söyledi.

Maç sonrası katıldığı basın toplantısında açıklamalarda bulunan Johannes, ikinci yarıda attıkları gollerle sonuca ulaştıklarını belirterek, “İki takım adına da mücadele gücü yüksek bir maç geçti. Konak Belediyespor iyi bir ekip, fakat bize evimizde gol atacaklarını sanmıyoruz” dedi.

Neulengbach futbolcusu Lucia ise, adım adım ilerlediklerini ifade ederk, “Evimizdeki maçı da kazanarak ilk 8’e girmek istiyoruz. Konak Belediyespor iyi bir ekip, fakat daha fazla deneyim kazanması gerekiyor” diye konuştu.

Konak Belediyespor takımından ise, basın toplantısına katılım olmadı.