Giuliano isyan etti ! Milli takım...

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Giuliano, Milli takıma çağrılmaması karşısında şoka uğradı.

Giuliano isyan etti ! Milli takım...
A+ A-

Sarı-lacivertlilerin Brezilyalı yıldızı, ülkesinin 2018 Dünya Kupası kadrosunda yer alamamasının üzüntüsü içerisinde. Giuliano'nun davet almadığını Fenerbahçe'nin Karabük ile oynadığı maçın öncesinde öğrendiği ve bu nedenle karşılaşmada etkisiz kaldığı öğrenildi. Maç sonunda ise farklı galibiyete rağmen oyuncunun hayli mutsuz olduğu gözlendi. Giuliano'nun kendisini teselli eden arkadaşlarına "Kandırıldım" dediği ve "Bana hep milli takıma alınacağım söylendi.

SAKATLIK YAŞANIRSA, ÇAĞRILABİLİR
Fenerbahçe teknik heyeti ve oyuncularının teselli ettiği Brezilyalı oyuncunun milli takımın 12 kişilik Dünya Kupası yedek kadrosunda bulunduğu, hazırlık sürecinde herhangi bir futbolcunun sakatlık yaşanması halinde halen kadroya girebilme ihtimalinin bulunduğu bildirildi. Giuliano'nun umudunu koruduğu ancak milli davet gelmediği için hayli kızgın olduğu ifade edildi.

ÖMER ÜRÜNDÜL DİYOR Kİ
Ben Giuliano'nun takıma ne katkı verdiğini bugüne kadar anlayamadım. Maçlar içinde çok az sahne alıyor. Çoğu zaman da oynadığı dahi fark edilmiyor. TRTSPOR'daki 'Yüz yüze Futbol" programında bu konuya değinirken küme düşen Gençlerbirliği'ndeki Sessegnon'u karşı örnek gösterdim. Sessegnon bana göre Giuliano'dan 3 gömlek daha iyi. Brezilya Milli Takımı'na alınmayışı son derece normal.Kendimi bu turnuvaya hazırlıyordum. İsmimi göremeyince şok oldum" dediği kaydedildi.

Sabah