Terim'den flaş karar ! Geri dönen 4 yıldız...

Terim'den flaş karar ! Geri dönen 4 yıldız...

Fatih Terim, milli takıma geri dönen 4 yıldızla ilgili kararını verdi...

Fatih Terim, 3 maç sonra yeniden A Milli Takım’a çağırdığı Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül’e, Kosova maçında ilk 11’de forma verecek. Tecrübeli teknik adam, bu isimleri idmanlarda as takımda oynatarak sinyali verdi.

TÜRKİYE Futbol Direktörü Fatih Terim, 3 maç sonra yeniden çağırdığı Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül’ü, Kosova karşısında ilk 11’de sahaya sürecek. Antalya’da basına açık yapılan iki idmanda Terim, dört yıldıza as kadroda yer verdi.

Euro 2016’da başlayan kriz sonrası 3 maç A Milli Takım’dan ayrı kalan Arda Turanneşeli tavırlarıyla da dikkat çekti. Arda, idmanın başında Oğuzhan Özyakup ile şakalaşıp, takıma pozitif bir enerji yaydı.

 YANLARINA GİDİP UYARDI

Diğer yandan Kosova hazırlıkları çerçevesinde yapılan taktik idmanda Fatih Terim, Arda, Burak, Selçuk ve Gökhan’a uyarılarda bulundu. Bir pozisyonda Arda ve Burak’ın yanına giden Terim, neler yapmaları gerektiğini tek tek anlattı. İdman sırasında Terim, oyunculara şu şekilde seslendi: “Arda ve Burak.. Merkezden istiyorum; illa merkez”; “Evet Arda ver, al”; “Kademe Selçuk, kademe!” ve “Gökhan doğru yaptı. Bravo!” “Burak geldi, hadi daha hızlı!”...

Hürriyet