''İnsanın hasına 'deli' derler''

''İnsanın hasına 'deli' derler''

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, "Armayı en iyi yere getirmek için çalışıyoruz" dedi.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, kırmızı-siyahlı kulübün armasını en iyi yerlere getirmek için çalıştıklarını  söyledi.İbrahim Üzülmez, kırmızı-siyahlı ekibin 1-0 üstünlüğüyle biten  Antalyaspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, coşkulu oynamaya  çalıştıklarını ve futbolcularının "aslanlar gibi" mücadele ettiğini dile  getirdi.
 
Karşılaşmada 7 gol pozisyonu bulduklarını, rakiplerinin ise tek  pozisyon üretebildiğini belirten Üzülmez, "İyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Oyuncularıma kendimize güvenmemiz halinde armayı en iyi yere getireceğimizi  anlattım. Armayı en iyi yere getirmek için çalışıyoruz. Ekibi yürekten  kutluyorum. İki maçta 6 puan aldık ancak her şey bitmiş değil. Zor maçlar oynayacağız ve her karşılaşmada aynı disiplinle hareket etmeliyiz" diye konuştu.  
 
"İnsanın hasına 'deli' derler"
 
İbrahim Üzülmez, AA'ya yaptığı "Gençlerbirliği'ne gelmek deliliktir"  açıklamasına ilişkin soruyu ise şu şekilde yanıtladı: "Herkes biliyor çok hoca değişti, 1 haftada Yılmaz Vural gitti,  ben geldim ve ne zaman gideceğime dair bahisler açıldı. Zoru başarmaya çalışan  bir insanım. Biz mücadele edelim gerisi gelir. Karadeniz'de insanın hasına 'deli'  derler. Biz görevimizi mesleğimizi en iyi şekilde yapmaya  çalışıyoruz."
 
Lige verilen arada Antalya'ya gitmeyerek Ankara'da çalışmaya  devam edeceklerini açıklayan Üzülmez, "Transfer istiyorum. 1-2 oyuncunun daha  aramıza katılmasını istiyorum. Sakatlıklar olacaktır, zorluk derecesi yüksek  maçlar oynayacağız. Trabzonspor'dan Deniz Yılmaz transfer etmeyi istediğim bir oyuncu ama sıkıntılar var. Olmazsa başka alternatifleri değerlendireceğiz"  diyerek sözlerini tamamladı.