İbrahim Hacıosmanoğlu bombası
Trabzonspor Fatih Terim'i bekliyor
Aykut Kocaman'dan Galatasaray'a şok gönderme

2000 Derneği Yıldırım'ı destekliyor!

Fenerbahçe 2000 Derneği, genel kurulda Aziz Yıldırım'ı destekleyeceğini açıkladı.

2000 Derneği Yıldırım'ı destekliyor!
A+ A-

Fenerbahçe 2000 Derneği, Fenerbahçe Kulübü'nün 2-3  Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek seçimli olağanüstü genel kurulunda yeniden  aday olan mevcut başkan Aziz Yıldırım'ı destekleyeceğini açıkladı.

Fenerbahçe 2000 Derneği Başkanı Gürkan Yıldırım, derneğin Kadıköy'deki  merkezinde düzenlediği basın toplantısında, genel kurulda Aziz Yıldırım'ı  destekleyeceklerini söyledi.

Derneğin onursal başkanı Şevket Yılmaz ve üyelerin de bulunduğu  toplantıda konuşan Gürkan Yıldırım, kuruldukları 1998 yılından beri  sarı-lacivertli kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket ettiklerini belirterek,  şunları kaydetti: "Camiamızın özellikle son dönemlerde yaşadığı zor günleri geride  bırakıp, gelecekte yaşayacağımız sportif başarılara odaklanmak üzere kulübümüzü,  15 senedir her türlü engel ve olumsuz koşullarda dahi gösterdiği liderlik  vasfıyla birlik ve beraberlik içerisinde tutan başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'a,  3 Kasım Pazar günü yapılacak genel kurulda destek vermeyi Fenerbahçelilik duruşu  olarak benimseyip, kendisine başarılar dileriz."

Şevket Yılmaz da Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Kulübü'ne çok büyük  hizmetleri olduğunu anlatarak, "Bu kongre Fenerbahçelilerin birlik ve beraberlik  içerisinde olması gereken bir kongre. Biz, başkanımız Aziz Yıldırım'a destek  verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Sayın Başkan, Fenerbahçe'ye çok büyük hizmetler  yapmıştır. Biz Fenerbahçe'ye yaptıklarından ve yapacaklarından dolayı başkandan  memnunuz ve kendisini destekliyoruz" diye konuştu.

Yılmaz, deneklerinin yaklaşık bin üyesi olduğunu ifade etti.