PFDK kararları açıklandı !
Devlet Bahçeli'den Galatasaray eleştirisi
Rıdvan Dilmen: ''Medel'i ilk fırsatta gönderirler''

Amrabat isyan etti!

Derbi kadrosuna alınmayan Nordin Amrabat, bu yüzden büyük bir hayalkırıklığı yaşadığını söyledi.

Amrabat isyan etti!
A+ A-

Sneijder ve Muslera'nın sakatlıklarına karşın Fenerbahçe maçının kadrosunda yer bulamayan Faslı futbolcu hayalkırıklığı yaşadığını itiraf etti, "Oldukça usandırıcı" yorumunu yaptı.

Galatasaray'da derbi mücadelesinin kadrosuna alınmayan Nordin Amrabat, bu yüzden büyük bir hayalkırıklığı yaşadığını söyledi. Hollanda basınına konuşan 26 yaşındaki futbolcu, maç öncesi toplanılan Mövenpick Otel'e gittiğini ve burada teknik direktör Mancini'yle can sıkıcı bir diyalog yaşadığını, son anlarda İtalyan çalıştırıcının kendisine 18 kişilik kadroda olmadığını ilettiğini söyledi. Amrabat beklediği forma şanslarını bulamamasını 'oldukça usandırıcı' olarak değerlendirdi.

Muslera ve Sneijder'in sakatlıklarının ardından, yabancı kontenjanında oluşan boşluktan dolayı kendisine şans doğmasını bekleyen Faslı oyuncu üzüntüsünü gizlemezken, "Ancak yine de ne mutlu ki bu durumun benim kalitemle, oynadığım oyunla ya da duruşumla ilgili olmadığını biliyorum. Bunu Mancini bizzat bana söyledi. Yabancı sınırlamasından dolayı mecburen olduğunu vurguladı" diye konuştu.