Antalyaspor'un tek endişesi hakemler

Antalyaspor'un tek endişesi hakemler

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Trabzonspor maçı için hakemden endişe duyduğunu belirtti.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Süper  Lig'de 21 Kasım Pazartesi günü Trabzonspor ile yapacakları maçın hakemi Alper  Ulusoy'un performansını, yakından izleyeceklerini söyledi.
 
Öztürk, Hasan Subaşı Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı açıklamada,  Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Trabzonspor ile deplasmanda önemli bir maça  çıkacaklarını belirtti. Ligde oynadıkları son iki karşılaşmayı kazandıklarını  hatırlatan Öztürk, bu seriyi devam ettirmek istediklerini ifade etti.
 
Galibiyet için takımın performansının üst düzeyde olmasının yanı sıra  hakemin performansının da önemli olacağına dikkati çeken Öztürk, şöyle konuştu:
 
"Trabzonspor maçına verilen Alper Ulusoy daha önce Osmanlıspor  maçımızı yönetmiş ve biz mağdur olmuştuk. Trabzonspor'un da geçen hafta oynanan  maçın hakemiyle ilgili mağdur oldukları yönünde açıklamaları vardı. Bu yönden bir  çekincemiz var. Ulusoy'un performansını yakından izleyeceğiz. İnşallah adil  olacaktır. Umarım her şey olması gerektiği gibi olur. Bundan şüphemiz olmasını  istemiyoruz. Saha dışı etkenlerin düzgün olacağını ve iyi gidişatımızı devam  ettireceğimizi düşünüyorum."
 
Öztürk, iki takımın da galibiyete ihtiyacı olduğunu ve 3 puan için  ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.

Akşam