Monaco - Beşiktaş: 1-2
3 büyükler PFDK'lık oldu
Ersun Yanal için olay iddia !

''Ben öyle bir adam değilim''

Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'a yanıt..

''Ben öyle bir adam değilim''
A+ A-

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın düzenlediği basın toplantısında "Rıdvan Dilmen ve Aykut Kocaman'a çıağrıda bulunuyorum. O süreçte yaşananları anlatmalılar konuşmalılar" davetine Rıdvan Dilmen'den jet yanıt geldi.

Aziz Yıldırım, bugün düzenlediği basın toplantısında spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'e bir davette bulunmuş ve 3 Temmuz sürecinde bildiklerini anlatması yönünde bir çağrıda bulunmuştu.

Konuyla ilgili Sporx'e konuşan Rıdvan Dilmen de şu açıklamaları yaptı: "Doğrudur. O döneme ait bildiğim yaşadığım şahit olduğum enteresan olaylar oldu. Ancak ben çıkıp F.Bahçe genel kurul öncesi bunları anlatmam. Ben öyle bir adam değilim. Kongre biter bende F.Bahçe camiasının Türk futbol camiasının bilmesi gereken bazı olayları anlatırım. Şayet Mehmet Ali bey bu genel kurulda başkan aday olmasaydı o zaman çıkıp bunları genel kurul öncesi anlatabilirdim. Ben ancak bunları genel kurul sonrası konuşurum. Mehmet Ali bey'in olacağı bir ortamda olursa daha iyi olur. Ama onun başkan adayı olarak çıktığı bir ortamda genel kurul öncesi onunla ilgili konuşmam yakışık almaz"