Boateng kronik sakatmış

Boateng kronik sakatmış

Galatasaray'ın listesindeki Boateng'in kro­nik sa­kat­ olduğu anlaşıldı...

Cim­bo­m’­un gün­de­min­de olan, Schal­ke­’nin Ga­na­lı yıl­dı­zının di­zin­den kro­nik sa­kat­lı­ğı ol­du­ğu or­ta­ya çık­tı. Bu ne­den­den ötü­rü Spor­ting ile de an­la­şa­ma­mış.

Galatasaray'ın listesindeki Boateng'in kro­nik sa­kat­ olduğu anlaşıldı
 
Orta saha mevkii için çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da öne çıkan isimlerden biri Kevin Prince Boateng’di. Alman ekibi Schalke’nin 28 yaşındaki Ganalı orta saha oyuncusu için Sarı-Kırmızılılar oldukça mesai harcamıştı. Ancak Ganalı yıldızın transferinin gerçekleşmeme nedeni ortaya çıktı.
 
3 YIL ISRARI ELE VERDİ
 
Oyuncu ısrarla 3 yıllık sözleşme ve 3 milyon euro imza parası isteyince Sarı-Kırmızılılar derin bir araştırma yaptı; Boateng’in dizinden kronik olarak sakat olduğu anlaşıldı. Oyuncu son olarak Sporting Lizbon ile el sıkıştı ama oradaki sağlık kontrolünde de dizinden sakatlığının kalıcı olduğu fark edildi. Bunun üzerine Portekiz ekibi transferden vazgeçti.
 
Kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesi bulunan oyuncu için Schalke bonservis bedeli istemiyordu. Geçen sezon Schalke ile 25 maça çıkan Boateng, rakip fileleri havalandıramamıştı.
 
Bugün