Fenerbahçe'den Beşiktaş'a yılın çalımı !

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a yılın çalımı !

Gelecek sezon da Gomez ile devam etmek Beşiktaş, Fenerbahçe'nin sürpriz atağıyla şoka uğradı.

Beşiktaş Gomez'le gelecek sezon da devam etmek isterken Fenerbahçe'den sürpriz bir atak geldi. Sarı-Lacivertli yönetimin Alman futbolcunun menajeriyle bir görüşme yaparak, "Gomez'i gelecek sezon Fenerbahçe'de görmek istiyoruz. Önce bizimle görüşün. Gomez için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız" dediği öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi bu gelişmenin ardından karar verme süresini 30 Nisan'dan 30 Mayıs'a kadar uzatan Gomez'le bir görüşme gerçekleştirdi. Başkan Fikret Orman'ın bizzat katıldığı bu görüşmede Alman oyuncuya, "Kafanın karışık olduğunu biliyoruz. Ancak biz senle gelecek sezon da yola devam etmek istiyoruz. Seni bırakmaya niyetimiz yok" ifadesini kullandığı belirlendi.
 
KESİN KARARINI SEZON SONUNDA VERECEK
Alman futbolcunun bonservisine sahip olan Fiorentina'ya 21 Nisan'da başvurup "1 yıllık opsiyon maddesini kaldırın" dediği öğrenildi. İtalyanlar bu konuda henüz bir karar vermedi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın yaptığı bu görüşme sonrası Mario Gomez'in, "Şu anda sadece kalan 3 maçı ve şampiyonluğu düşünüyorum. Bu konuda kesin kararımı sezon sonunda vereceğim" ifadesini kullandı.
 
HERKES KARARINI MERAK EDİYOR
Beşiktaş' a ligde 24 gol kazandıran Gomez'in sezon sonunda vereceği karar merakla bekleniyor. Alman golcüye F.Bahçe'nin de talip olması gündeme bomba gibi düştü.

Takvim