Monaco - Beşiktaş: 1-2
3 büyükler PFDK'lık oldu
Ersun Yanal için olay iddia !

Galatasaray'dan Baroni'ye tepki

Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Baroni için çok sert açıklamalar yaptı.

Galatasaray'dan Baroni'ye tepki
A+ A-

Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Cristian'ın mücadele sonrasında sarı-kırmızılı bir oyuncudan aldığı Galatasaray formasını şortuna sıkıştırmasına sert bir tepki gösterdi. 

Radyospor'a konuşan Ergün, Sambacı'nın hareketini ahlaksızlık, saygısızlık, küstahlık ve cesaret olarak gösterdi.

İşte Ergün'ün sözleri...

"Maç sonunda güzel bir ortam oluştu. Oyuncular birbirlerini tebrik ettiler. Ama Cristian formayı şortunun ön tarafında soktu. Bunu anlamak mümkün değil. Bu ahlaksızlık. Bu formanın üzerinde G.Saray arması, Türk bayrağı var. Bu saygısızlık, küstahlık, cesareti nereden buluyor bu adam? Federasyona açıkca çağrıda bulunuyorum. Türk bayrağına ve G.Saray amblemine yapılan bu terbiyesizliği karşılıksız bırakmasın. Yoksa G.Saray gereğini yapacaktır. Üstünde Türk bayrağı olan bir şeyi şortun bir yerine sokabilir misiniz? Şortuna elini soktu diye bir oyuncu ülkeden atıldı burada."

"ÖNEMLİ KARARLARIN ALINDIĞI BİR TOPLANTI DEĞİL"

"Maça giden yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız Adada spontane toplandı. Önem aksedilecek ve önemli kararların alındığı bir toplantı değildi."

"1 MAÇ KAYBEDEN HER ANTRENÖRÜ..."

"Mancini'nin daha efektif bir G.Saray yaratmaması için neden yok. Bizsadece 1 lig maçı kaybettik. Siz bir maç kaybeden her antrenörü böyle sorguluyor musunuz? Galatasaray'ın tek ihtiyacı konsantrasyon. Bunu yapmak için de zamana ihtiyacı var."

TERİM TEZAHÜRATLARINA YORUM...

"Terim tezahüratlarını ironik buluyorum. Taraftarların küfür etmeden birbirleri ile dalga geçmeleri güzelliktir. F.Bahçe taraftarı dalga geçti G.Saray taraftarıyla. Beni rahatsız etmedi."