Hamza Hamzaoğlu'na olay sözler!

Hamza Hamzaoğlu'na olay sözler!

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nu adeta yerden yere vurdu.

Hamza Hamzaoğlu'nu 'tesadüflerin hocası' olaran nitelendiren gazetesi Hıncal Uluç, Galatasaray 'ın elde ettiği başarıların da tesadüfen kazanıldığını iddia etti.

Hıncal Uluç'un yazısından ilgili bölüm şöyle:
" Beşiktaş , Bursa, Galatasaray'ı beşlerlerdi.. Öylesine atamadılar.. 1-0 biten maçların hepsini izleyelim.. Rakibin kaçırdığı akıllara seza gollere bakalım, gerçeği görürsünüz.. Ama dedim ya.. Rakipler 'Boşuna uğraşma Hamza Hoca, biz şampiyon olmayacağız' diye bas bas bağırdığından Galatasaray 'Mecburen' Şampiyon oldu.

Sonra Bursa'yla Süper Kupa maçında Hamza gene nasıl, maçı izleme ve analiz özürlüsü olduğunu arka arkaya yaptığı üç değişikliğin üçü ile de ispatladı. O değişiklikleri rakip Hoca Ertuğrul Sağlam yaptırsa, adam utanır 'Bu kadarı da ayıp olur' derdi. Hamza Galatasaray'ı yıkmak, gene avcuna bırakılan kupayı geri vermek için son ana dek çırpındı ama, bir yanda bu yıl onu hiç yalnız bırakmayan talihi<, öte yanda çok eksik Bursa'nın beceriksizlikleri ile o maçı da, beğenemediği Yasin'in golü ile 1-0 kazandı.

Bursa maçındaki o üç değişiklik ayrı yazı konusu olur. Gerekirse yazarız da.. 'Mütevazi olunca bazıları 'Tesadüf'müş gibi algılıyorlar' sözünü de adama yediririz. Merak etmesin, 'Tesadüflerin hocası'!"

Sabah