PSV Trabzonspor'u şaşırttı, yeni rota Jody Lukoki...

PSV Trabzonspor'u şaşırttı, yeni rota Jody Lukoki...

Trabzonspor, sağ kanat Luciano Narsingh transferinde gün sayarken, teklifi doğrulayan PSV'den yapılan açıklama şaşırttı.

Sportif Direktör Marcel Brands oyuncunun takımda kalacağını söylerken, işini şansa bırakmayan Trabzonspor, Lukoki ile yeniden temaslara başladı.
 
Sağ kanat bölgesi için transfer çalışmalarını sürdüren ve hücum oyuncusu Luciano Narsingh için PSV Eindhoven'a en ciddi teklifini sunan Trabzonspor, gelecek iyi haberleri beklerken, Hollanda ekibi PSV Eindhoven'dan yapılan açıklama kafaları karıştırdı.
 
25 yaşındaki Surinam asıllı Luciano Narsingh ile ilgili Hollanda basınına konuşan PSV Sportif Direktörü Marcel Brands, Trabzonspor'dan teklif aldıklarını doğrularken, oyuncunun takımda kalmasından yana olduklarını söyledi.
 
Trabzonspor ile sadece menajer aracılığla temas kurulduğunu söyleyen Marcel Brands, "Trabzonspor'la detaylı bir görüşme olmadı. Luciano'nun takımda kalacağını düşünüyorum. Hatta yüzde 90 kalacak diyebilirim. Ama giderse de iyi bir kulübe gitmesi isterim" sözlerini sarfetti.
 
Yapılan açıklamaya karşın Trabzonspor yetenekli oyuncudan umudunu kesmedi.
 
Hafta içinde Luciano Narsingh'i Trabzon'a getirmek için seferber olan Trabzonspor, bir yandan da işini şansa bırakmayarak Bulgar ekibi Ludogorets'te forma giyen Jody Lukoki için girişimlerini hızlandırdı.
 
Ajax altyapısında yetişen 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusunun transfer olmaya hazır olduğu öğrenilirken, Luciano Narsingh'ten gelecek habere göre resmi anlaşmaya imza atılacağı kaydedildi.

Fanatik