Taburcu olan Fatih Terim'den ilk açıklama !

Koronavirüse yakalanan ve tedavi için hastanede bulunan Fatih Terim bu sabah taburcu edildi. Taburcu edilen Fatih Terim'den ilk açıklama geldi.

Taburcu olan Fatih Terim'den ilk açıklama !
A+ A-

Hastaneden taburcu olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medya hesabından, "Karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım. Ürettiğim, katkı sağladığım her şeyin bana daha çok huzur vermesini sağlayacağım. Daha çok affedeceğim, daha az üzülmeye çalışacağım" paylaşımında bulundu.

Koronavirüs tedavisi gördüğü hastaneden bugün taburcu olan ve tedavisine evde devam edilecek olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Terim paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Tüm dünyanın geçtiği bir sınav bu... Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin... Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok kıymet bilecek, karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım. Ürettiğim, katkı sağladığım her şeyin bana daha çok huzur vermesini sağlayacağım. Daha çok affedeceğim, daha az üzülmeye çalışacağım. Hastane aşamasını tamamlayıp evimdeki aşamaya geçiyorum.

"NE OLUR KENDİNİZİ KORUYUP ÖNLEMLERİNİZİ ALIN"

Bu süreçte başta Prof.Dr.Ferah Ece olmak üzere tüm Liv Hospital doktorlarına, çalışanlarına; desteğini, duasını eksik etmeyen büyüklerime, arkadaşlarıma, dostlarıma; oyuncu evlatlarıma ve yol arkadaşlarıma; başta kalbi sarı kırmızı atan canlarım olmak üzere tüm renklere gönül vermiş kardeşlerime; sabırla ve umutla yanımda olan aileme teşekkür ederim. Ne olur, imkanlarınız el verdiğince evinizde kalın ve kendinizi koruyup önlemlerinizi alın. Dün olduğu gibi bugünden sonra da ettiğim her duada, bu virüsle mücadele eden tüm savaşçılar ve hayatlarını, hayatlarımız için adayan tüm sağlık emekçileri olacak. Herkese elim kalbimde şükranlarımı sunuyorum...