Umut Bulut'un burnunda kırık !

Umut Bulut'un burnunda kırık !

Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Karşıyaka maçında sakatlık geçiren Galatasaraylı futbolcu Umut Bulut'un burnunda kırık tespit edildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarı hazırlıklarına akşam antrenmanıyla devam etti. Antalya'da kamp yapan sarı-kırmızılı ekip, Belek'te konakladığı otelin tesislerinde teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirdiği antrenmanda, Karşıyaka maçının ilk 11'inde oynayan ve sabah çalışmasına katılmayan futbolcular da yer aldı.

Teknik direktör Denizli, idman öncesi saha içinde oyuncularla kısa bir görüşme yaptı. İdmana fiziksel çalışmalarla başlayan sarı-kırmızılı futbolcular, ardından ayak tenisi ve taktik ağırlıklı yarı sahada çift kale maç oynadı. Antrenmanı zaman zaman durduran Denizli, yapılmasını istediği şeylerle ilgili uyarılarda bulunurken, daha hızlı oynanması yönünde de sık sık oyuncularına seslendi.

Umut Bulut'un burnunda kırık tespit edildi

Galatasaraylı oyuncu Umut Bulut'un burnunda kırık tespit edildi. Ziraat Türkiye Kupası'nda dün akşam oynanan Karşıyaka maçında burnuna darbe alan ve ilk müdahalesinin ardından bandajla Antalya'ya gelen tecrübeli oyuncunun kontrolü kamp sırasında gerçekleştirildi. Antalya'da özel bir hastanede yapılan muayenede, Umut'un burnunda kırık olduğunun anlaşıldığı ve tedavisine başlandığı aktarıldı.

Burak Yılmaz takımla çalıştı

Sarı-kırmızılı ekipte tedavisi süren ve sabah çalışmasında Sabri Sarıoğlu ile birlikte takımdan ayrı çalışan Burak Yılmaz, günün ikinci antrenmanının tamamında yer aldı. Wesley Sneijder'in ardından Burak'ın da takıma tam olarak dahil olması, teknik heyetin yüzünü güldürdü. Öte yandan, tedavisi devam eden Sabri Sarıoğlu, top ile yapılan çalışmalara geçilmesiyle birlikte sahadan ayrıldı.

Moraller yerinde

Devre arası hazırlık kampı için dün Antalya'ya gelen Galatasaray'da oyuncuların moralli oldukları gözlendi. Yapılan çalışmalarda oldukça istekli ve hırslı gözüken futbolcuların, neşeli tavırları da dikkati çekti. Özellikle takımın yıldız ismi Sneijder'in oldukça moralli olduğu ve takım arkadaşlarıyla sık sık şakalaştığı görüldü. Sarı-kırmızılı ekip, yarın gerçekleştireceği çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.