Denizlispor galibiyetten emin

Denizlispor galibiyetten emin

Mehmet Altıparmak, müsabakadan galip ayrılacaklarına inandığını söyledi.

PTT 1. Lig'de 17 Ekim Cumartesi günü Balıkesirspor'u konuk edecek Denizlispor'un teknik direktörü Mehmet Altıparmak, müsabakadan galip ayrılacaklarına inandığını söyledi.

Altıparmak, yaptığı açıklamada, takım olarak iyi durumda  olduklarını, Balıkesirspor maçı için futbolcularına güvendiğini ifade etti.
 
Ligde sergiledikleri güzel futbolu skora taşıyamadıklarını kaydeden  Altıparmak, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Bunda hem şansızlık hem de son vuruşlarımızda beceriksizliğimiz var.  Beceri konusunda futbolcularımızla gerekli çalışmalarımızı yaptık ve yapmaya da  devam edeceğiz. Farklı galip geleceğimiz bazı maçlardan mağlubiyetle ayrıldık.  Ligdeki konumumuza kimse aldanmasın. Biz geçen sezonun son haftalarında, 'bu takım küme düşmez" dedik ama bize inanan fazla olmamıştı. Sonuçta takımımız  kümede kaldı. Yine aynı şeyleri söylüyoruz, bu takım devreyi iyi yerde, ligi ise  hedeflediğimiz üst sıralarda bitirecektir. Herkesin buna inanmasını istiyoruz."
 
Altıparmak, bu haftaki rakipleri Balıkesirspor'un tecrübeli ve  kaliteli bir ekip olduğunu belirterek, "Biz de kaliteli bir kadroya sahibiz.  Balıkesirspor'u sahamızdan puansız göndereceğimize inanıyoruz. Oyuncularımız  galibiyet için saha içinde gerekli performansı gösterecektir. Kulüpteki birlik ve  beraberliğe, taraftarımızın desteğini katarak bu zorlu virajdan döneceğimizi  düşünüyorum" diye konuştu.
 
Öte yandan Zorlu Holding bünyesindeki Zorlu Enerji firmasının  Denizlispor'a forma sponsoru olduğu bildirildi.