Sakatlanan Abdülkadir Ömür sezonu kapattı

Sakatlanan Abdülkadir Ömür sezonu kapattı
Güncelleme:

Trabzonspor - Konyaspor Süper Lig 20. hafta mücadelesinde bordo mavililerin genç futbolcusu Abdülkadir Ömür, aldığı müdahale ile sakatlanarak hastaneye götürüldü.

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür şoku! Yıldız futbolcu Konyaspor ile oynanan maçın ilk yarısında sakatlığı nedeniyle sedye ile oyundan çıkarıldı.

Sakatlığından sonra hastaneye MR'a gönderilen Abdülkadir Ömür'ün MR sonuçlarından durumu netlik kazandı. Ayağına bandaj uygulanan genç futbolcunun röntgen sonuçlarından durumu hakkında net bir açıklama yapılacağı kaydedildi.

KIRIK TESPİT EDİLDİ
Trabzonspor’da, Süper Lig'in 20. haftasında oynanan Konyaspor maçının 26’ncı dakikasında orta sahada Ömer Ali Şahiner’in sağ ayağına müdahalesi sonrası yerde kalan Abdülkadir Ömür oyuna devam edemedi. Sedye ile saha kenarına gelen Abdülkadir’in yerine 27’nci dakikada Flavio oyuna dahil oldu. Abdülkadir’in soyunma odasında hemen ilk tedavisi yapıldıktan sonra hastaneye kaldırıldığı ve burada röntgen çekildiği belirtildi. Oyuncunun sağ ayak bileğinin üst bölümünde kırık tespit edildiği öğrenilirken, en az 3-4 ay süreyle sahalardan uzak kalacağı ifade edildi. Sezonu kapattığı kaydedilen oyuncunun ameliyat edilip edilmeyeceğine daha sonra karar verilecek.

 İŞTE O POZİSYON

Seçiniz...