Alex Telles'ten skandal ! Küfürlü atkı...

Eski Galatasaraylı futbolcu Alex Telles, şampiyonluk kutlamalarında açtığı küfürlü atkıyla büyük tepki topladı.

Alex Telles'ten skandal ! Küfürlü atkı...
A+ A-

Galatasaray'ın eski futbolcusu Alex Telles'in Porto'nun şampiyonluk kutlamaları sırasında açtığı atkı Portekiz'de gündem oldu.

Ligi 88 puanla ezeli rakipleri Benfica'nın 7 puan önünde zirvede tamamlayan Porto'nun şehir merkezinde taraftarlarla yaptığı kutlamaya katılan Brezilyalı sol bek, üzerinde "B..un tekisin Benfica" yazısının olduğu atkıyı açınca büyük tepki çekti.

Federasyon tarafından ciddi bir cezaya çarptırılması beklenen Telles, yaşanan olay üzerine Instagram hesabından bir özür mesajı yayımladı.

Söz konusu atkının kendisine bir anda verildiğini ve üzerinde ne yazdığından haberi olmadığını belirten 25 yaşındaki yıldız futbolcu, "Nefreti asla desteklemiyorum. Bilakis herkese ve her kulübe saygı duyuyorum. Eğer birilerini kızdırdıysam özür dilerim." ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE’Yİ DE KIZDIRDI

Benfica’yı çileden çıkaran Alex Telles aynı şampiyonluk kutlaması sırasında, Fenerbahçe taraftarlarını da kızdırmıştı. Kutlama sırasında instagram’dan canlı yayına geçen Telles “Fener ağlama” şeklinde tezahüratta bulunmuştu.

Alex Telles Fenerbahçelileri çıldırttı !Alex Telles Fenerbahçelileri çıldırttı !

 

Fanatik