Gaziantepspor'da yumruk yumruğa kavga !
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kulüplere 'Arena' uyarısı
Simon Kjaer Marsilya'ya doğru !

''Yanal beni oynatmamakta haklı''

Michal Kadlec yaklaşan derbi mücadelesi öncesinde büyük bir heyecan duyduğunu söyledi.

A+ A-

Derbiyi sabırsızlıkla beklediğini belirten Kadlec, “Gerçi büyük ihtimalle yine forma giymeyeceğim. Bu konuda Yanal’a hak veriyorum çünkü takım iyi gidiyor ve dolayısıyla değişiklik için bir neden yok. Maçı muhtemelen ailemle birlikte tribünden izleyeceğim” dedi.

Fenerbahçe’nin Çek futbolcusu Michal Kadlec yaklaşan derbi mücadelesi öncesinde büyük bir heyecan duyduğunu söyledi. Slovacky gazetesinde hem geride kalan haftayı hem de Pazar günkü zorlu mücadeleyi değerlendiren 28 yaşındaki savunmacı, “Son olarak Bursa deplasmanında yorucu bir karşılaşma oynadık. Vahşi bir maçtı diyebilirim. Maç gitti geldi, sonunda galibiyete ulaşan biz olduk. Şurası açık ki bu tip galibiyetler iki kere daha değerlidir. Özellikle de bu hafta Galatasaray ile yapacağımız mücadelenin hemen öncesinde olduğunu düşünürsek…” dedi.

Yabancı kuralı nedeniyle fazla şans bulamadığını belirten Çek oyuncu şöyle devam etti: “Galatasaray karşısına moralli çıkacağız. Rakibimizin 6, bir diğer önemli rakibimiz Beşiktaş’ın ise 7 puan önündeyiz. Hem geçen hafta elde ettiğimiz galibiyet hem de puan tablosundaki yerimizin bizi cesaretlendirdiği bir gerçek. Bu benim ilk İstanbul derbim olacak ve bu yüzden büyük bir merakla bekliyorum. Gerçi büyük ihtimalle yine forma giymeyeceğim. Bu konuda şu an Ersun Yanal’a hak veriyorum çünkü takım iyi gidiyor ve dolayısıyla değişikliğe gitmesi için ortada bir sebep yok. Pazar günkü maça ailem de gelecek ve muhtemelen onlarla birlikte tribünden izleyeceğiz. Bu büyük mücadeleyi ve taraftarların yaratacağı atmosferi sabırsızlıkla bekliyorum.”