TPFD'nin paylaşımına tepki yağıyor
İşte derbinin mevsimsel şifresi
UEFA yeni kulüpler sıralamasını açıkladı

Serena'nın döner keyfi

ABD’li raket, sabahın erken saatlerinden itibaren sevgilisi ile akşama kadar şehir turu attı.

Serena'nın döner keyfi
A+ A-

TEB WTA Championships’te bir kez daha kupayı kaldıran ABD’li raket, yorgunluğuna rağmen sabahın erken saatlerinden itibaren sevgilisi ile birlikte otelden ayrıldı, akşama kadar şehir turu attı. Williams, el işi halı, çanta ve aksesuar satın aldı.

İstanbul’un ev sahipliğinde üçüncü ve son kez düzenlenen WTA Championship’te kupayı kaldıran Serena Williams kente şehir turuyla veda etti.

Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen organizasyonun finalinde Çinli Li Na’yı mağlup ederek bu turnuvada toplamda dördüncü, üst üste ikinci şampiyonluğunu yaşayan Dünya 1 numarası tenisçi, uzun bir sezonun stresini atmak için soluğu tarihi yarımadada aldı. Bir gün öncesinde oynadığı final maçının ardından geç saatlerde Kuruçeşme’deki Sortie gece kulübünde düzenlenen partiye katılan 32 yaşındaki tenisçi yorgunluğuna rağmen düne erken başladı. 

10.20131029083820.jpeg

Sabahın erken saatleriyle birlikte yola çıkan ve Kapalıçarşı başta olmak üzere bölgede birçok mekanı arşınlayan ABD’li raketin gezintisinde yanında Milliyet vardı. Fransız çalıştırıcısı ve aynı zamanda sevgilisi Patrick Muratoglu ile meraklı bakışlar altında alışveriş yapan, döner yiyerek karnını doyuran ve birçok mağazanın vitrinini inceleyen yıldız raket, 3-4 adet el işi halı, bir kaç tane kendisi için çanta ve çeşitli aksesuarlar satın aldı.

11.20131029083833.jpeg

Esnafın ve halkın yoğun ilgisine maruz kalan yıldız tenisçi, “İstanbul’u çok seviyorum. Burada geçtiğimiz yıldan bu yana çok güzel zamanlar geçirdim. Özellikle salonda bana verilen desteği hiç unutmayacağım. Türkiye’deki turnuva sona erdi. Ama gelecek yıllarda tekrar gelmek ve bu güzel ülkeyi gezmek istiyorum. İstanbul’a doyamadım” dedi. İstanbul’un son sultanı, sevgilisi Muratoglu ile birlikte akşam saatlerinde Paris uçağına binerek Türkiye’den ayrıldı.