Sultanlara yeni sponsor

P&G Türkiye ve Kafkasya ile Türkiye Voleybol Federasyonu arasında atılan imzaların ardından, Orkid, Bayan Milli Takımı’nın üç yıllık sponsporu oldu.

Sultanlara yeni sponsor
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Kadın bakım markalarından Orkid, Filenin Sultanları’na sponsor oldu. Point Otel’de yapılan törende Türkiye Voleybol Federasyonu ile sponsor firma arasında 3 yıllık sözleşme imzalandı. Başkanı Mutlugil, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Ferhat Akbaş ve oyuncuları törende hazır bulundu.

Yapılan iş birliğiyle Filenin Sultanları’nın önemli başarılara imza atacağını belirten Mutlugil, “İlk hedef Avrupa Şampiyonası’nda final oynamak. Ocak ayında Ankara’da düzenlenecek Olimpiyat elemelerini aşarak Rio Olimpiyat oyunlarında madalya kazanmak için tüm çalışmalarımız devam edecek. Türk voleybolunun hak ettiğine inandığımız ilgiyi artırma noktasında Orkid’in vermiş olduğu katkıya federasyonumuz adına teşekkür ediyorum” dedi.

‘Destek sürecek’

P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu da genç kızlara ulaşmaya, onların sağlık ve eğitimi için projeler geliştirmeye önem verdiklerinin altını çizerek, “Onlara destek verebilecek projelerin içinde olmayı hedefliyoruz. TVF sponsorluğumuz da bu hedefimizin bir ayağı. Türkiye Bayan Milli Voleybol Takımımıza Avrupa Şampiyonası’nda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News