Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !
Aydın'daki vahşette şok gerçek ortaya çıktı

Facebook'un dokunulmazları

Facebook'ta "kişi engelleme" seçeneği sadece Zuckerberg ailesine işlemiyor.

Facebook'un dokunulmazları
A+ A-

Sosyal ağ devlerinden Facebook'un kurucusu Zuckerberg'e dair ilginç bir detay ortaya çıktı. Mark Zuckerberg ve eşi Priscilla Chan'in profilleri engellenemiyor. Zuckerberg'ler, şu anda Facebook'ta engellenemeyen tek aile konumunda.

Sosyal ağ devi Facebook'ta, sizinle iletişime geçmesini istemediğiniz kişi veya kişileri engelleyebiliyorsunuz. Facebook'un bu konudaki açıklaması şöyle:

“Birisi Facebook'ta sizi rahatsız ediyorsa, bu kişiyi durdurmanın en iyi yolu onu engellemektir. Engelleme hakkında daha fazla bilgi alın. Birinin sizinle iletişim kurmasını kısıtlamanın diğer yollarından bazıları şunlardır..."

Engelleme için detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz. Facebook'ta dilediğiniz herkesi engelleyebiliyorsunuz; bir aile hariç!

Birçok kişinin tahmin ettiği üzere Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in profil engellenemiyor.

Eşi de engellenemiyor

Gördüğümüz gibi 'bir hata oluştuğu' yazısı beliriyor ve Mark Zuckerberg engellenemiyor. Dikkat çeken bir başka detay ise Zuckerberg'in eşi Priscilla Chan'in profilinin de engellenemiyor olması. Yani Zuckerberg'ler, şuandaFacebook'ta engellenemeyen tek aile durumunda.

Twitter'da ise durum farklı

Öte yandan sosyal ağ devlerinden Twitter'da ise durum tamamen farklı. Twitter'ın kurucusu ve CEO'su Jack Dorsey dahil tüm kullanıcılar istendiği gibi engellenebiliyor.
 

Yeni Şafak