Türk Telekom'dan abonelerine internet hediyesi

İstanbul'da deprem anında yaşanan iletişim kesintisi nedeniyle özür dileyen Türk Telekom, tüm mobil abonelerine 2 ay boyunca aylık 5 gb internet hediye edecek.

Türk Telekom'dan abonelerine internet hediyesi
A+ A-

Türk Telekom mobil abonelerine özel olarak internet hediyesi verme kararı aldı. İstanbul'da yaşanan depremle birlikte Türk Telekom'un iletişiminde sorun olmuş ve aboneleri iletişim kuramamıştı. Bu nedenle Türk Telekom tüm mobil abonelerine 2 ay boyunca her ay 5 gb internet tanımlaması yapacak.

Şirketten duyuru şöyle yapıldı:

Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur. 

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz. 

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

 Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.