'Öldü numarası yaparak kurtuldum!'

Trafik polisi dehşeti kamerada!

'Öldü numarası yaparak kurtuldum!'


BAYRAMPAŞA'da trafik uygulaması yapan polisler tarafından "Dur" ihtarına uymadığı gerekçesiyle dövüldüğünü iddia eden iki çocuk babası Kenan Eroğlu, elde ettikleri çevredeki güvenlik kamera görüntülerini basınla paylaştı.
 
(DHA)

1/ 11
'Öldü numarası yaparak kurtuldum!'

Eroğlu, "Polisler ve çekicinin sürücüsü beni dövüp yerde sürükledi. Öldü numarası yaptım. Beni öyle bıraktılar" dedi.
 

2/ 11
'Öldü numarası yaparak kurtuldum!'

Bayrampaşa'da oto yıkamacılık yapan evli iki çocuk babası Kenan Eroğlu, geçtiğimiz Cumartesi günü saat 23.30 sıralarında bir arkadaşının kullandığı otomobille Gaziosmanpaşa'daki evine gitmek için yola çıktı. İddiaya göre, Rami, Kışla Caddesi üzerinde trafik uygulaması yapan polisler Kenan Eroğlu'nun içinde bulunduğu otomobili durdurmak istedi. Yaklaşık 200 metre ileride duran otomobile polisler arkadan uyarı atışı yaptı. Kenan Eroğlu'nun yanında bulunan 3 kişi otomobili bırakarak kaçtı. Polislerin yanına giden Kenan Eroğlu, 'Neden ateş ediyorsunuz. Biz ne yaptık' şeklinde sordu. Bunun üzerine küfür eden polisler ile Kenan Eroğlu arasında tartışma çıktı. Polisler ile çekicinin sürücüsü, Kenan Eroğlu'nu tekme tokat döverek yerde sürükledi. Kenan Eroğlu, "Öldü numarası yaparak kurtuldum" beni döven polisler ile çekici sürücüsünden davacıyım" dedi. 
 

3/ 11
'Öldü numarası yaparak kurtuldum!'

Olayın ardından hastaneye kaldırıldığı ve 8 gün iş göremez raporu aldığını söyleyen Kenan Eroğlu, "Korkarak ne yapacağımızı şaşırdık. İleride durarak otomobilden indik. Polisler ağır küfürler ederek üzerimize geldi. Arkadaşlarım korkarak kaçtı. Ben de polislere suçumuz varsa karakola götürün dedim Bana 'Özel şoförün mü var' diyerek yumruk attı. Bu sırada çekici sürücüsü beni yere yatırdı. Kendimi korumaya aldım ve korkarak kapandım. Can alıcı bir şekilde vurmaya başladılar. Her tarafım çürük. Kaburgalarımda hasar var" dedi.
 

4/ 11