6 günlük kocasını öldürttü

İki ay önce evinin önünde bıçaklanarak öldürülen Mehmet Kurtgöz’ün katili eşinin sevgilisi çıktı.

6 günlük kocasını öldürttü

Mersin’de, 2 ay önce evinin önünde bıçaklanarak öldürülen 30 yaşındaki Mehmet Kurtgöz’ün, olaydan 6 gün önce düğün yaptığı nikahsız eşi 20 yaşındaki Ayşegül Karlı’nın azmettirmesiyle, kadının sevgilisi ve onun arkadaşı tarafından öldürüldüğü anlaşıldı.

1/ 12
6 günlük kocasını öldürttü

Karlı, sevgilisi ve onun arkadaşı gözaltına alınırken, bir ay önce katil zanlısı olarak tutuklanan kişinin suçsuz olduğu anlaşıldığı için serbest bırakılacağı bildirildi.

2/ 12
6 günlük kocasını öldürttü

Balıkçı Mehmet Kurtgöz, 7 Mart’ta Gaziantep’te yapılan düğünle Ayşegül Karlı ile evlendi ancak, resmi nikah kıydırmadı. Kurtgöz, düğünden 6 gün sonra 13 Mart’ta eşiyle birlikte alışverişten dönerken, Barış Mahallesi 4537 sokaktaki evinin önünde 2 kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Eşinin gözleri önünde öldürülen Kurtgöz’ün nikahsız eşi Ayşegül Karlı’nın ifadesi doğrultusunda, kadının eski sevgilisi 32 yaşındaki Eray Tekin, Gaziantep’te katil zanlısı olarak yakalandı. Suçlamaları kabul etmeyen Tekin, Karlı’nın teşhisiyle 20 Mart’ta tutuklandı.

3/ 12
6 günlük kocasını öldürttü

EKİPLER, KADINI İZLEMEYİ SÜRDÜRDÜ
Zanlının yakalanmasına karşılık dosyayı kapatmayan cinayet bürosu ekipleri, 6 günlük eş Ayşegül Karlı’yı takibe aldı. Karlı’nın televizyonlardaki kadın programlarında farklı ifadeler kullanması dikkat çekti. Yapılan araştırma sonunda cinayetin Ayşegül Karlı tarafından planlandığı, kadının sevgilisi 19 yaşındaki Kemal Çelik ile arkadaşı 18 yaşındaki Mehmet Tayfun Erdoğan’ın cinayeti işlediği anlaşıldı.

4/ 12