Acil serviste dayak !

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, güvenlik ekibi gazetecilere saldırdı !

Acil serviste dayak !

Sakarya Emniyet Müdürlüğü'nün Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin uyuşturucu madde satıcılarına yönelik yaptığı operasyon kapsamında, gözetim altına alınan 10 kişinin hastanede sağlık muayenesinden geçirilmesi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

1/ 14
Acil serviste dayak !

Hastaneye bu haberinin takibi için giden haberciler, şüphelilerin sağlık kontrolundan geçirilmelerini fotoğraf makineleri ve kameralarıyla görüntülerken polisin hastaneye getirdiği gözaltındaki şüpheliler saldırdı ve ağır küfürler savurarak habercileri dövmek istedi. Şüphelilerin acil servisten girişlerini görüntülemek isteyen habercilere, hastanenin özel güvenlik şirketi görevlisi engel oldu. Habercilerin çekim yapmaya devam etmesi üzerine güvenlikçilerden biri cop ile vurarak İhlas Haber Ajansı muhabirinin kamerasını kırdı. Ardından da birarada çalışan diğer habercilere saldırdı.

2/ 14
Acil serviste dayak !

Saldırıda, İhlas Haber Ajansı muhabiri Recai Yüksel göğsüne aldığı darbelerle bayıldı. Cihan Haber Ajansı muhabiri Salih Hamurcu ise darp edildi.

3/ 14
Acil serviste dayak !

Özel Güvenlikçiler, hastanede acil servise kaldırılıp acil servisde müdahale edilen muhabir Recai Yüksel'in yanındaki habercilere de saldırdıler.

4/ 14