AK Parti ve CHP´liler arasında kavga

Balıkesir Tabip Odası tarafından düzenlenen panelde kavga çıktı.

AK Parti ve CHP´liler arasında kavga

Balıkesir Tabip Odası tarafından düzenlenen, AK Parti ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının katıldığı panelde kavga çıktı. AK Parti Balıkesir Milletvekili ve başkan adayı Ahmet Edip Uğur'un kürsüde konuşma yaptığı sırada salonda bulunan iki parti üyeleri arasında önce tartışma ardından arbede yaşandı.

1/ 11
AK Parti ve CHP´liler arasında kavga

Balıkesir Tabip Odası tarafından Karesi AVM toplantı salonunda düzenlenen 'Yerel Yönetimler ve Sağlık Politikaları Büyükşehir Adayları Hekimlerle Buluşuyor' konulu panelde gergin anlar yaşandı. Üç siyasi partinin belediye başkan adaylarının katılacağı şeklinde duyurulan panele Balıkesir Belediye Başkanı ve MHP adayı İsmail Ok katılmadı.

2/ 11
AK Parti ve CHP´liler arasında kavga

Panele AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Başkan adayı Ahmet Edip Uğur, CHP adayı Sami Sözat konuşmacı olarak katıldı. Panelin açılış konuşmasını yapan Türk Tabipler Birliği Başkanı Prof.Dr.A.Özdemir Aktan, başkan adaylarından beklentilerini dile getirdi.

3/ 11
AK Parti ve CHP´liler arasında kavga

Daha sonra kürsüye çıkan AK Parti adayı Uğur, hükümetin sağlık ve diğer alanlarda yaptığı yatırımlardan söz etti. Konuşmasında Gezi olaylarında polisin biber gazı kullanması konusuna değinen Uğur, 'Almanya'da ne oldu aynısı, biber gazı yine kullanıldı. Eğer siz ortamı bozuyorsanız, terör estiriyorsanız, camı çerçeveyi kırıyorsanız, ambulansları ters çeviriyorsanız bu hukuk içine sığmaz. Biz de buna müsaade etmeyiz. Başarılı olamadınız, insanları ayaklandıramadınız. Burada sağlık konuluşulurken Gezi olaylarına bile girdik. Polis biber gazı kullanacak tabi. Sen tutuyorsun molotof kokteyli atıyorsun, biber gazını da kullanacak. Neticede Türkiye'de demokrasi var. Bak seçime gidiyoruz, bu kadar alınganlık göstermeyin, hazımsızlık göstermeyin.' diye konuştu.

4/ 11