Alanyada feci kaza: 7 ölü

Alanya'da içinde 7 kişinin bulunduğu bir kamyonette 300 metre derinliğindeki uçuruma yuvarlandı.

Alanyada feci kaza: 7 ölü

Dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, Erikderesi mevkisinde uçuruma yuvarlanan ve içinde 7 kişinin bulunduğu bildirilen aracın ve içindekilerin çıkarılması için saat 06.00'da, jandarma ve AKUT ekibinden 40 kişi, bölgeye geldi.

1/ 6
Alanyada feci kaza: 7 ölü

Hazırlıklarını tamamlayan ve halatlarla aracın bulunduğu bölgeye inmeye başlayan AKUT ekibi, yağmur ve sisin başlaması üzerine çalışmalara ara verdi.

2/ 6
Alanyada feci kaza: 7 ölü

Yaklaşık bir saatlik aradan sonra sisin dağılması ve yağışın durması üzerine ekipler yeniden çalışmalara başladı. Bu sırada köylülerden biri uçuruma inerek, araçtan, bir çocuğun cesedini çıkardı.

3/ 6
Alanyada feci kaza: 7 ölü

Kuşyuvası Erikderesi mevkisinde dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, Eyüp Güller'in kullandığı ve içinde 7 kişinin olduğu bildirilen araç, yaklaşık 300 metre derinliğindeki uçuruma yuvarlanmış, aracın bulunduğu bölgeye inenler, Eyüp Güller (50), kardeşi Murat Güller (46), Murat Güller'in eşi Rabia Güller (43), babaları Hasan Güller (75), Eyüp Güller'in eşi Perihan Güller (45) ile bir çocuğun öldüğünü belirlemişlerdi.

4/ 6