Antalya'da bayram bereketi

Antalya'da bayram bereketi

Ramazan Bayramı'nda başta İstanbul olmak üzere birçok kentten tatil için Antalya’ya akın oldu. Bazı oteller yüzde 100 dolarken, ortalamada yüzde 80 doluluğa ulaşıldı. Bayram yoğunluğu nedeniyle Antalya Havalimanı ve kentin büyük bölümünde sıkı güvenlik önlemleri alındı.

1/ 17
Antalya'da bayram bereketi

Ramazan Bayramı’nın en gözde tatilcennetlerinden Antalya’ya, başta İstanbulolmak üzere yurdun birçok ilinden tatilciler akın etti. Cuma gününden itibaren başlayan tatilci akını, hafta sonu ve arefe günü de devam etti.

2/ 17
Antalya'da bayram bereketi

Antalya’da tatil için Lara, Kundu, Kemer, Alanya, Belek, Kaş, Olimpos, Adrasan, Side, Tekirova, Beldibi gibi ilçe ve tatil yörelerinin öne çıktığı bu bayramda kente giriş- çıkışlar ve Antalya Havalimanı’nda da yoğun güvenlik önlemleri alındı.

3/ 17
Antalya'da bayram bereketi

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen terör saldırısı ardından Antalya Havalimanı’nda artırılan önlemler bayram arefesinde de sürdü. Havalimanı özel güvenlik görevlilerinin yanı sıra, Özel Harekat polisleri ve polis memurlarına, özel eğitim almış polis köpekleri de eşlik ediyor.

4/ 17