Antalyalı 'Zihni Sinir'den şok icat!

Antalyalı 'Zihni Sinir'den şok icat!

Antalyalı 'Zihni Sinir'den şok icat!

Antalyalı 'Zihni Sinir', geliştirdiği cihazla dünya üzerindeki kayıp ya da ölü insanları bulabildiğini, hatta su, petrol, altın ve batıkların yerini de tespit edebildiğini öne sürdü. Mucit Reşat Aksu, kendisine fotoğrafı gösterilen tanımadığı kişilerin şu anda sağ mı yoksa ölü mü olduğunu da bu cihazla analiz ederek anladığını iddia ediyor!

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan 60 yaşındaki vatandaş, 20 yıldır üzerinde çalıştığı cihazın, fotoğraf analizi yaparak kişinin sağ olup olmadığını ve yerini belirlediğini iddia etti.

1/ 6
Antalyalı 'Zihni Sinir'den şok icat!

AĞAÇ VE ELEKTRONİK PARÇALARDAN OLUŞUYOR!

Ağaç ve bazı elektronik parçalardan oluşan cihaz, 35 yıldır Türk insanının hafızasında yer edinen pratik zekalı, meraklı ve mizahi bir bilim insanı karikatür karakteri olan "Zihni Sinir"in projelerini akla getirdi.

2/ 6
Antalyalı 'Zihni Sinir'den şok icat!

Cihazının elektronik aksam ve bir ağaç türünden oluştuğunu anlatan Reşat Aksu, cihazının ayrıca su, petrol, altın ve batıkların yerlerini de tespit ettiğini iddia etti. Cihazının her türlü ortamda test edilebileceğini ve patent almak istediğini söyleyen Aksu, en büyük isteğinin ise yakınlarını kaybeden kişilere ücretsiz hizmet vermek olduğunu belirtti.

3/ 6
Antalyalı 'Zihni Sinir'den şok icat!

"TESTE HAZIRIM"

İstediği her şeyi bulabildiğini iddia eden Aksu, "Dünyada ölen, kayıp insanları, her şeyi ile bulabiliyorum. Cihazım test edilmiştir. 500 metrekarelik alanda istenilen her şeyi harita üzerinde bulabiliyorum. Ben teste hazırım. Kayıpları olan insanlar gelsin, kayıplarının yaşayıp yaşamadığını söyleyeceğim. Nerede olduklarını da Türkiye veya dünya haritası üzerinde gösterebilirim. Bulma şansım yüzde 500" diye iddialı konuştu.

4/ 6