Arınçı 1000 kişi karşıladı !

Manisa'nın Turgutlu İlçesi'ni ziyaret eden Bülent Arınç'ı ilçe girişinde yaklaşık 1000 kişi karşıladı.

Arınçı 1000 kişi karşıladı !

Açılışlar için Manisa'nın Turgutlu İlçesi'ne hareket eden Başbakan Yardımcısı Arınç'ı ilçe girişinde yaklaşık 1000 kişi karşıladı. 20 dakika boyunca kendisini bekleyenlerin elini teker teker sıkan Arınç, “maşallah” demeyi de ihmal etmedi.

1/ 31
Arınçı 1000 kişi karşıladı !

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, daha sonra açılışlar yapacağı ilçe merkezine geldi. Törenlerin ilki hayırsever Eyüp ve Mustafa Altan'ın vefat eden kardeşleri Mehmet Altan adına yaptırdıkları anaokulunda düzenlendi.

2/ 31
Arınçı 1000 kişi karşıladı !

Buradaki törene Arınç'ın yanı sıra, eski Cumhurbaşkanı Kenan Evren, ikisi de Turgutlulu olan eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök, eski Ege Ordu Komutanı Orgeneral Fikret Küpeli, Manisa Valisi Celalettin Güvenç, Manisa milletvekilleri İsmail Bilen, Mehmet Çerçi, Recai Berber, Turgutlu Kaymakamı Sadettin Kalkan, Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan katıldı.

3/ 31
Arınçı 1000 kişi karşıladı !

“ŞEYTAN MEHMET”

Turgutlu Belediye Başkanı AKP'li Serhat Orhan, yaptığı konuşmada, Altan ailesinin kardeşlerinin anısına ne yaptırabileceklerini kendisine danıştıklarını belirterek, “Bu okula ismi verilen Mustafa Altan'ı izin verirseniz lakabıyla anmak istiyorum.

4/ 31