Aşkta hangi burç, nasıl davranıyor?

Aşkta hangi burç, nasıl davranıyor?

Aşkta hangi burç, nasıl davranıyor?

Kariyerimiz, günlük yaşamımız, aşk hayatımızda nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu aslında burçlarımız açıkça söylüyor. Peki, aşkın huzurlu kollarında sevgilinizin ya da sevgili adayınızın nasıl biri olduğunu merak ettiniz mi? Yıldızların haritasına bakarak, hangi burcun nasıl bir sevgili olduğunu öğrenmek istiyorsanız, Zodyaklı’nın yorumlarına göz atmakta fayda var. Zodyaklı, her hafta arkadaşlık sitesi olan siberalem.com’da burçların aşk hayatına yön verecek tüyolara yer veriyor.

1/ 29
Aşkta hangi burç, nasıl davranıyor?

Aşk hayatı denilince bütün dengelerin değiştiği, kedilerin bile aslan kesildiği su götürmez bir gerçek. Bu yüzden “Arkadaşlığımız çok iyiydi/kötüydü ama sevgili olunca her şey çok değişti.” cümlesi çiftler arasında en çok dile getirilenler arasında. Peki, hangi burç, aşk hayatında nasıl bir değişim gösteriyor? Aşkın tuzu biberi olan tartışmalara nasıl tepki veriyor? Zodyaklı’nın aşk hayatında, hangi burç nasıl davranıyor tüyolarına göz atmadan, aşka yelken açmayın!

2/ 29
Aşkta hangi burç, nasıl davranıyor?

Türkiye’nin en ünlü Twitter fenomenlerinden Pucca’nın kardeşi olan ve astroloji yazıları ile 2015 yılının aşk haritasını çıkaran ünlü blogger Zodyaklı, her hafta Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık sitesi siberalem’de burçların aşk hayatına ışık tutuyor. İşte Zodyaklı’nın bu haftaki aşk hayatınıza yön verecek tavsiyeleri:

3/ 29
Aşkta hangi burç, nasıl davranıyor?

Sevgilim Koç ve Yükselen Koç:Koç burcu ile ilişki adeta azgın dalgalarda sörf, çılgın rüzgarlarda paraşüt yapmaya benzer. Her anı adrenalin doludur. Karşısındaki kişi eğer açık yüreklilikle yaklaşırsa, hak ettiği değeri görür. Ancak bir Koçun duymaktan en çok hoşlanacağı şey, onun ne kadar harika ve eşsiz bir partner olduğudur. İstediğini karşı taraftan tam anlamıyla alamayan Koç, kalkanlarını kaldırır ve tartışmaya başlar.

4/ 29