Bahçelievler'de patlama

Bahçelievler'de bulunan bir işyerinde henüz bilinmeyen bir nedenle patlama oldu. Patlama sonrası çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Bahçelievler'de patlama

Bahçelievler, Şirinevler Mahallesi, Mahmutbey Caddesi üzerindeki 6 katlı bir binanın giriş katında bulunan kasap dükkanında, saat 03.30 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi.

1/ 11
Bahçelievler'de patlama

Gürültüye uyanan bina sakinleri, işyerinden dumanlar yükseldiğini farkedince hemen binayı boşaltıp durumu polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine haber verdi.

2/ 11
Bahçelievler'de patlama

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahale ederek soğutma çalışması yaptı. Polis ekipleri de işyerinin bulunduğu Mahmutbey Caddesi'ni çift yönlü olarak trafiğe kapatırken, olay yerinin çevresine de emniyet şeridi çekildi.

3/ 11
Bahçelievler'de patlama

Patlama anonsu üzerine, terör ekipleri olay mahalline gelerek inceleme yaptı. İGDAŞ ekipleri de, binanın doğalgazını kesti. Olayda, ölen ya da yaralanan olmazken işyeri büyük çapta hasar gördü. İşyeri önündeki bir kamyonette de hasar oluştu.

4/ 11