Bartın'da 2 kız kardeş kayboldu
Bartın'ın Kaman Köyünde babaanneleriyle birlikte fındık bahçesine giden 7 ve 9 yaşındaki kardeşler köye dönerken kayboldu. 2 kardeşi bulmak için ormanlık alanda arama çalışması başlatıldı.
![Bartın'da 2 kız kardeş kayboldu - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h403q95gc/storage/files/images/2021/08/18/bartin039da-2-kiz-kardes-ormanda-FjJ1.jpg)
İstanbul'dan anneleriyle birlikte memleketleri Bartın’ın Kaman Köyü’ne gelen Pelin Kaya (9) ve kardeşi Şeyda Kaya (7), babaanneleri Fethiye Kaya ile birlikte fındık bahçesine gitti.
![Bartın'da 2 kız kardeş kayboldu - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h403q95gc/storage/files/images/2021/08/18/bartin039da-2-kiz-kardes-ormanda-vXJz.jpg)
2 kardeş öğle saatlerinde 3 kilometre uzaklıktaki köydeki eve gitmek için yola çıktı.
![Bartın'da 2 kız kardeş kayboldu - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h403q95gc/storage/files/images/2021/08/18/bartin039da-2-kiz-kardes-ormanda-1IEm.jpg)
Akşam saatlerinde köye dönen babaanne torunlarının eve gelmediğini görünce durumu jandarmaya bildirdi.
![Bartın'da 2 kız kardeş kayboldu - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h403q95gc/storage/files/images/2021/08/18/bartin039da-2-kiz-kardes-ormanda-50vk.jpg)
Köye jandarma, AFAD, Batı Karadeniz Telsiz ve Radyo Amatörler Derneği üyeleri geldi.