Bayram hareketliliği: Herkes oraya akın etti!
Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala ikinci el otomobil pazarlarında hareketlilik yaşanıyor.
![Bayram hareketliliği: Herkes oraya akın etti! - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/storage/files/images/2023/04/16/indir-iQOv.jpg)
Bolu'da Aşağu Soku Mahallesi'nde bulunan ikinci el otomobil pazarı, Ramazan Bayramı öncesinde araç almak isteyen vatandaşlarla doldu taştı. Araçlarını bayrama yetiştirmek isteyen vatandaşlar, ikinci el pazarını didik didik ediyor.
![Bayram hareketliliği: Herkes oraya akın etti! - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/storage/files/images/2023/04/16/hj-Wzjj.jpg)
Havanın da güzel olması sebebiyle vatandaşlar pazarda yoğunluk oluşturdu. Ramazan ayının son ikinci el otomobil pazarında, bayram öncesi araç almak isteyen alıcılar pazarlıklara başladı.
![Bayram hareketliliği: Herkes oraya akın etti! - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/storage/files/images/2023/04/16/indir-1-SN9m.jpg)
"VATANDAŞ BAYRAM ÖNCESİ ARABASINI ALMAK İSTİYOR"
Bayram sebebiyle yoğunluk yaşandığını belirten otomobil satıcısı Gürkan Güler, "Bu yoğunluk bayram haftasının olmasının yoğunluğu. Hava da güzel.
![Bayram hareketliliği: Herkes oraya akın etti! - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/storage/files/images/2023/04/16/indir-2-WuYA.jpg)
Kurların yüksek olması sebebiyle otomobil alımında talep var. 2 haftadır zaten piyasa hareketli. Vatandaş da bayram öncesinde arabasını almak istiyor" dedi.