Beratcan'ın babası: Eşimin arkasındayım

Vahşice öldürülen Beratcan'ın babası, yasak aşk iddialarının üzerine ''Eşimin sonuna kadar arkasındayım'' dedi.

Beratcan'ın babası: Eşimin arkasındayım

Kartal'da kaybolan 10 yaşındaki Beratcan 15 gün sonra Tuzla'da öldürülmüş olarak bulundu. Beratcan'ın annesinin katil zanlısı Ersin K. ve iki erkekle daha ilişki yaşadığı iddia edildi. Beratcan'ın babası ise 'eşimin arkasındayım' dedi.

1/ 13
Beratcan'ın babası: Eşimin arkasındayım

ATV ekranlarında Müge Anlı'ya konuşan Beratcan'ın babası Ergün Karakütük, eşinin suçsuzluğunu ortaya çıktığını ve eşinin psikolojisinin düzelmesinden sonra eşine ikinci bir şans vereceğini söyledi. Baba Karakütük canlı yayında şunları söyledi:

2/ 13
Beratcan'ın babası: Eşimin arkasındayım

"DOST HAYATI YAŞAMIŞ FALAN DEDİLER"

"Güvenlik ekibimize, polisimize çok teşekkür ederim. Suçlu yakalandı. Kim suçlu, kim suçsuz ortaya çıktı. Çok büyük bir acı yaşıyorum. Millet çok yalan yanlış şeyler söylüyor eşim hakkımda. Elim ayağım titriyor. Herkes eşimi suçlamaya çalışıyor ama suçlu suçsuz kim ortaya çıktı.

Baba Karakütük, katil zanlısının iddialarına inanmadığını da söyledi, "Eşim çocuğunu boğacak kadar cani bir insan değil. Çocuğundan bir dakika, bir saniye ayrı yatan birisi değildi" diye konuştu.

3/ 13
Beratcan'ın babası: Eşimin arkasındayım

'DOST HAYATI YAŞAMIŞ FALAN DEDİLER'

Karakütük, eşinin kendisine söylediği sözleri de şöyle anlattı: “Eşimle karakolda görüştüm. "Suçsuz olduğum ortaya çıktı. Ben 70 milyonun önünde dahi konuşacağım bunu" dedi. Dost hayatı yaşamış falan dediler. Millet ağzına geleni söyledi. Ben eşimin sonuna kadar arkasındayım. Yapmayacağına da eminim. Bu kadar da güveniyorum.

4/ 13