Beşiktaş'ta 50 bin genç 19 Mayıs'ı coşkuyla kutladı

Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği Gençlik Festivali’nde yer yerinden oynadı. Önce Color Up koşusu ile caddelere sığmayan 50 bin genç ardından Hadise ve Murat Boz konserinde coştu.

Beşiktaş'ta 50 bin genç 19 Mayıs'ı coşkuyla kutladı

Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği Gençlik Festivali’nde yer yerinden oynadı. Önce Color Up koşusu ile caddelere sığmayan 50 bin genç ardından Hadise ve Murat Boz konserinde coştu. Kuruçeşme Arena’yı tıklım tıklım dolduran gençler boya savaşı, konser, hint dansları ve havai fişek gösterileri ile unutulmaz bir gece yaşadı.

1/ 14
Beşiktaş'ta 50 bin genç 19 Mayıs'ı coşkuyla kutladı

Beşiktaş Belediyesinin Gençlik Festivali bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’ın Bebek Parkı önünden startını verdiği ’Color Up’ koşusu Kuruçeşme Arena’da son buldu. Caddelere sığmayan gençler hep birlikte boya savaşı yaparak Kuru Çeşme Arena’ya kadar koştu. Yaklaşık 50 bin genç boyaların içine girerek adeta gökkuşağı oluşturdu.  Konser alanında Hint dans gösterileri ve DJ performansları ve müzikler eşliğinde eğlenen gençler, Başkan Hazinedar’ın geri sayımıyla boyaları havaya atarak rengarenk bir görüntü oluşturdu. Renklerin havada bir birine karıştığı anlar görsel bir şölen oluşturdu.

2/ 14
Beşiktaş'ta 50 bin genç 19 Mayıs'ı coşkuyla kutladı

Gençlik Festivali kapsamında Kuruçeşme Arena’da ünlü isimler de sahne aldı. İlk olarak sahneye çıkan ünlü sanatçı Murat Boz, yeni albümü Janti’nin çıkış parçası olan ‘Janti’ isimli şarkıyı seslendirdi. Arenayı tıklım tıklım dolduran gençleri coşturan Murat Boz sevilen şarkılarıyla hayranlarına seslendi.

3/ 14
Beşiktaş'ta 50 bin genç 19 Mayıs'ı coşkuyla kutladı

Murat Boz’un ardından sahneyi Hadise aldı. ‘Nerdesin Aşkım’ isimli parçasıyla sahneye giriş yapan Hadise, sahne kıyafeti ve dans performansıyla büyük beğeni topladı. Ünlü sanatçı ‘Deli Oğlan’ isimli parçasını seslendirdiği anda sahneye bir anda Murat Boz çıkarak Hadise’ye eşlik etmeye başladı. Beraber şarkıyı seslendiren ikilinin samimi hareketleri de büyük alkış topladı. Gençlik Festivali’nde sahne alan ikili ilk kez bir konserde düet yapmış oldu.

4/ 14