Beyaz Show hakkında açıklama yapıldı!

Beyaz Show hakkında açıklama yapıldı!

Beyaz Show hakkında açıklama yapıldı!

Ayşe Çelik isimli bir vatandaşın Beyaz Show programına telefonla katılarak terör örgütünün propagandasını yapması medyada geniş yankı buldu. Milli Eğitim Bakanlığı'nın o ismin öğretmen olmadığını açıklamasının ardından gözler Kanal D yönetimine çevrildi.

Kanal D yönetimi olayın bir provokasyon olduğunu açıkladı. 

İşte yapılan o açıklama :

1/ 6
Beyaz Show hakkında açıklama yapıldı!

Beyaz Show Programı’nda gerçekleştirilen bir telefon bağlantısına dair yaşananları kamuoyuyla paylaşma lüzumu hissettik.

Beyazıt Öztürk, 20 yıldır Kanal D ekranında herkesin çok yakından bildiği, eğlence içerikli show programı yapmaktadır. Dün gece yayından sonra, yaptığımız araştırma sonucunda elde ettiğimiz bilgiler aşağıdaki gibidir;

2/ 6
Beyaz Show hakkında açıklama yapıldı!

Kendisini Ayşe Çelik Öğretmen olarak tanıtan kişi, konuklara “ünlü olmadan önce yaptığınız ve şimdi özlediğiniz neler var”, “hayranlarınızla başınıza gelen en tuhaf şey nedir”, “kendinizi eleştirirseniz neyinizi eleştirirsiniz” sorularını sormak istediğini aktarmıştır. Ardından cep telefonundan yayına bağlanmıştır. Yayında bambaşka konuları dile getirmiş ve sonrasında da sosyal medyada gündem oluşturmuştur.

3/ 6
Beyaz Show hakkında açıklama yapıldı!

Beyazıt Öztürk, istisnasız bu ülkede herkesin sevdiği, programında asla siyasete yer vermeyen, toplumun her kesimini kucaklayan tarzına rağmen böylesi bir provokasyonun içine çekilmeye çalışılmıştır. 23 yıllık yayın tarihinde ülkemizin değerlerine ve menfaatlerine bakışı çok belirgin olup, terörün her türlüsüne karşı Türkiye'nin birlik ve bütünlüğünü ilke edinmiş Kanal D olarak hem böylesi bir provokasyonun hedefi olmanın hem de akla hayale gelmeyecek senaryolarla yıpratılma gayretinin üzülerek farkındayız. Doğan TV ve Kanal D ilk günden bugüne devletin yanında yer almıştır.

4/ 6