Bodrum plajları doldu taştı

Bodrum plajları doldu taştı

Bodrum plajları her şeye rağmen rengarenkBodrum’daki plajlar, yerli ve yabancı tatilcilerle doldu. Terör saldırılarının olumsuz etkilediği turizm sektörü için bu hareketlilik umut oldu.

1/ 64
Bodrum plajları doldu taştı

Kentte tatilini geçiren Londralı Claude Randall, "10 kişilik arkadaş grubuyla tatile geldik. Yaşanan olaylar dünyanın her yerinde olabilir. Yaşamını yitirenler için elbette çok üzgünüz. Umarım bir daha yaşanmaz. Biz de tatilimize devam ediyoruz" dedi.

2/ 64
Bodrum plajları doldu taştı

Rusya krizinin ardından yaşanan terör olaylarının kötü etkilediği ülke turizminden, Bodrum da nasibini aldı. Önceki yıllara göre rezarvasyonun düştüğü kentte, bayram tatili öncesinde izinlerini alıp Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerden Bodrum’a gelen yerli turistlerin yanı sıra Danimarka, İngiltere, İsveç, Azerbaycan, Gürcistan ve Hollandalı tatilciler esnafın yüzünü güldürdü.

3/ 64
Bodrum plajları doldu taştı

Denize giren ve güneşlenen tatilciler, bol bol su sporları yaptı. Sahillerde ve denizin içinde dans eden kadın tatilciler, mankenleri aratmazken, çapkın gözlerin hedefi oldu. Bodrum sahillerinde renkli görüntüler oluştu.

4/ 64