Bodrum'da vahşet!

Bodrum'da İngliz vatandaşı 48 yaşındaki B.C., 12 yıldır sahibi olduğu "Kol" isimli Alman kurdu cinsi köpeğini cadde ortasında herkesin gözü önünde tahra ile başına vura vura öldürdü.

Bodrum'da vahşet!

Kendisine engel olmak isteyenlere saldıran B.C., polis tarafından gözaltına alındı. "Kol'u da çok seviyordum ama artık yaşlanmıştı, hastaydı. Nasıl olsa ölecekti. Ha öyle ölmüş ha böyle ne farkeder?" diyerek, hayvanseverlerin tepkisini çeken B.C., Kabahatlar Kanunu'na göre 200 lira para cezası kesildikten sonra serbest bırakıldı.

1/ 15
Bodrum'da vahşet!

Yaklaşık 20 yıl önce Bodrum'a yerleşen ve yatlarda personel olarak çalışan İngiliz B.C., 'Alman kurdu cinsi "Kol" isimli köpeğini, İçmeler Caddesi'nde, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında tahra ile pek çok kez başına vurarak öldürdü. Bu sırada kendisine engel olmak isteyen çevredeki hayvanseverler ve yat kaptanlarının üzerine elindeki tahra ile yürüyen B.C., dehşet saçtı. Başına aldığı tahra darbeleriyle kanlar içinde kalıp, can çekişerek ölen köpeği gören çevredekiler, durumu polise bildirdi.

2/ 15
Bodrum'da vahşet!

"NASIL OLSA ÖLECEKTİ?"

12 Yıldır beslediği köpeğini acımasızca öldüren B.C.'nin "Köpekleri çok severim. Kol'u da çok seviyordum ama artık yaşlanmıştı, hastaydı. Nasıl olsa ölecekti. Ha öyle ölmüş ha böyle ne farkeder? Ölümü elimden oldu. O'nu temizledim. Bunda anormal bir şey yok. Her gün onlarca insan ölüyor kimse sesini çıkarıyor mu? Niye bu olayı bu kadar büyütüyorsunuz? Biraz sonra köpeği götürüp, gömeceğim. Başka bir köpek alır beslerim" demesi, çevredekilerin adeta kanını doldurdu.

3/ 15
Bodrum'da vahşet!

Bu sırada olayı haber alarak gelen Animale Center veterineri Erkan Sözbilen, müdahale etmek istediği köpeğin öldüğünü fearkedince, B.C.'ye dönüp, "Uzun yıllardır Kol'a birlikte bakmıyor muyuz? Bir canı böyle almaya ne hakkın var? Bırak da onun uyutulup, uyutulmayacağına biz karar verelim" diyerek, tepkisini dile getirdi.

4/ 15