Boşanma kavgası: 1'i polis, 14 yaralı

GAZİANTEP'te boşanma aşamasındaki çiftin aileleri arasında çıkan, tüfek, bıçak, sopa ve taşların da kullanıldığı kavgada 1’i polis, 14 kişi yaralandı. Olayla ilgili 8 kişi gözaltına alındı.

Boşanma kavgası: 1'i polis, 14 yaralı

Olay, gece saatlerinde merkez Şehitkamil İlçesi’ne bağlı Şirinevler Mahallesi’nde meydana geldi.

1/ 8
Boşanma kavgası: 1'i polis, 14 yaralı

İddiaya göre, aralarında boşanma davası bulunan ve ayrı yaşayan 32 yaşındaki Leyla Kaplan ve 35 yaşındaki Kemal Delibaş çiftinin yakınları arasında tartışma yaşandı. Delibaş ailesine mensup kişiler, Leyla Kaplan’ın Maaşkuyu Caddesi'nde yaşadığı eve geldi.

2/ 8
Boşanma kavgası: 1'i polis, 14 yaralı

Burada Kaplan'ın yakınlarının da katıldığı evde taraflar birbirlerine av tüfeği, bıçak, taş ve sopalarla saldırmaya başladı. İhbar üzerine olay yerine gelen polislerin araya girmesiyle sonlandırılan kavgada Oktay Delibaş, Şaban Delibaş, Kemal Delibaş, Mehmet Delibaş, Kezban Delibaş, Cuma Kaplan, Mehmet Kaplan, Müslüm Delibaş, Leyla Delibaş, Caner Kaplan, Osman Kaplan, Ramazan Delibaş ve Celal Delibaş ile tarafları ayırmaya çalışan polis memuru 36 yaşındaki Beşir Demirbaş vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandı.

3/ 8
Boşanma kavgası: 1'i polis, 14 yaralı

Yaralılar, olay yerine çağırılan sağlık görevlileri tarafından ambulanslarla kentteki hastanelere götürülerek tedaviye alındı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, polis kavgaya karıştığı belirlenen ve isimleri açıklanmayan 8 kişiyi gözaltına alıp olası bir gerginlik yaşanmaması için olay yeri ile hastanelerde güvenlik önlemi alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

4/ 8