Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta üçü yerli, toplam 11 film vizyona girecek. Hafta sonu planınız için sine-rehber hazırladık.

1/ 13
Bu hafta vizyona giren filmler

ŞÖVALYE RUSTY

Kahramanımız Şövalye Rusty yenilmez güçlere karşı beklenmedik bir zafer kazanmış ancak kaybedenler tarafından sahtekârlıkla suçlandığı için başı derde girmiştir. Sonuçta kral tarafından unvanı ve kalesi elinden alınır. Rusty hem kendi durumunu ve onurunu kurtarmak için hem de onu tahttan indirmek isteyen düşmanlarına karşı savaşmak için arkadaşlarıyla birlikte harekete geçer. Senaryosu Mark Slater ve Gabriele M. Walther tarafından yazılan filmin müzikleri Andreas Grimm’e ait.

2/ 13
Bu hafta vizyona giren filmler

ÇITIR KAÇAK TEHLİKELİ

Normal bir hayatın özlemini çeken, 16 yaşında Prescott Kız Okulu’nda eğitim görerek bir suikastçı olan Megan herkesin öldüğünü zannetmesini sağlayarak bir lisede öğrenim görmeye başlar. Memnuniyetsiz ve huysuz eğitim sorumluları Maxwell Hardman ve tehlikeli silah tüccarı Victoria Knox’ın peşine düştüğü Megan ise içine girdiği liseli dünyasında her genç kızdan daha fazla zorlanmaktadır.

3/ 13
Bu hafta vizyona giren filmler

FAL

Filmde, Melek fal bakma maharetiyle mahallelinin bir nevi sosyal aktivitesi ve eğlencesi olarak karakterize edilmiştir. Fakat bunu paraya çevirme yolunu ve şansını gören mahalleli, olayları tapınma boyutuna taşıyacak kadar mitleştirir. İlerleyen süreçte siyaset ve mafya işin içine girer ama Melek’in tüm derdi Hüseyin ile evlenebilmektir. Bu çerçevede ilerleyen film, Türk Sinemasında bu paragöz siyaset ve mafya ilişkisine de farklı bir bakış açısı getirir.

4/ 13