Bu hamburger tam 850 TL!

Ünlü şef kendi adını taşıyacak restoran Gordon Ramsey Burger'ı ulusal düzeydeki tecridin kalkmasının hemen ardından, 4 Aralık'ta Harrods'ta açacak. Independent Türkçe'nin haberine göre; ağız sulandıran 80 sterlinlik üründe kavrulmuş wagyu sokum biftekli sığır etinden köfte, trüflü Pecorino peyniri, çörek mantarı ezmesi ve ek siyah trüf bulunuyor.

Bu hamburger tam 850 TL!

Gordon Ramsay Londra'daki yeni restoranında bir burgeri 80 sterline (yaklaşık 850 TL) satacak.

1/ 8
Bu hamburger tam 850 TL!

Menüdeki diğer yüksek fiyatlı yemekler arasında köftesi ıstakoz ve kaya karidesinden hazırlanan, üzerine de sebze turşusu, ayoli sosu ve kıvırcık hindiba eklenen 42 sterlinlik (yaklaşık 450 TL) ıstakoz ve karides burgeri de yer alıyor. Sosisli sandviçler 21 sterlin (yaklaşık 200 TL) tutarken yanına isteyeceğiniz patates kızartması da 6 sterline (yaklaşık 60 TL) patlıyor.

2/ 8
Bu hamburger tam 850 TL!

Ramsay'nin halihazırda Las Vegas'taki Planet Hollywood'da bir Gordon Ramsay Burger restoranı var. Restoranın web sitesindeki tanıtımında, "Las Vegas'taki Planet Hollywood Resort & Casino'daki Gordon Ramsay Burger, fevkalade özel bir dokunuşla geleneksel burgerler, kızartmalar ve milkshakelere odaklanıyor" ifadeleri kullanıldı.

3/ 8
Bu hamburger tam 850 TL!

Gurme sığır köfteleri en yüksek kalite kesimlerden hazırlanıp açık ateşte pişiriliyor. Milkshakelerde daha yüksek hazlı bir tatlı deneyimi için geleneksel shake tariflerine kremalı puding eklenirken, içecek menüsündeyse butik fıçı ve şişe biraların yanı sıra geniş bir kokteyl yelpazesi bulunuyor.

4/ 8