Bülent Arıçın gelini hamamda

Bülent Arınç’ın gelini Yeliz Asker için bir spa merkezinde geleneksel gelin hamamı düzenlendi.

Bülent Arıçın gelini hamamda

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın oğlu Ahmet Mücahit Arınç’ın 18 Nisan’da evleneceği Yeliz Asker için bir spa merkezinde geleneksel gelin hamamı düzenlendi. Arınç’ın eşi Münevver Arınç’ın organize ettiği davete, gelin ve damadın yakınları katıldı.

1/ 21
Bülent Arıçın gelini hamamda

Cep telefonları toplatıldı

Davetin basına yansımasını istemeyen Münevver Arınç, merkeze öğleden sonra müşteri alınmaması ve davetlilerin cep telefonlarının da toplanmasını istedi. Münevver Arınç, organizasyonun her aşamasını yakından takip etti.

2/ 21
Bülent Arıçın gelini hamamda

Gelininden önce yakınları ile birlikte merkeze gelen Münevver Arınç, hazırlıkları son kez gözden geçirdi. Gelin hamamının gerçekleşeceği mekanın süslemelerini, geline sunulacak özel bornoz ve bohçayı da spa merkezi belirledi. Merkezin giriş kapısından hamama kadar olan yollara çiçekler konulurken, hamamın giriş kapısında mumlarla, “Mücahit” ve “Yeliz” yazıldı.

3/ 21
Bülent Arıçın gelini hamamda

Yeliz Asker, gelin hamamının yapılacağı mekana yakınları ile birlikte geldi. Asker, mekana girmeden önce kendisi için süslenen çiçekli yolda poz verdi. Asker’i mekana girişinde folklor grubu ve davetliler alkışlarla karşıladı. Asker, hamama girmeden önce de davetliler yerini aldı. Asker, folklor grubu eşlliğinde hamama girerken etrafa çiçekler serpildi. Daha sonra ise gecede davetliler Ankara havaları eşliğinde eğlendi. Gece yarısına kadar süren eğlence sonrasında Asker’i, mekandan nişanlısı Mücahit Arınç aldı.

4/ 21