Burnundan öyle bir şey çıktı ki... 50 yıl sonra rahat nefes aldı
Zonguldak'ta 50 yıl boyunca burnunda mermiyle yaşayan 63 yaşındaki adam, 2 saatlik operasyonla sağlığına kavuştu.
![Burnundan öyle bir şey çıktı ki... 50 yıl sonra rahat nefes aldı - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h531q95gc/storage/files/images/2022/10/06/kapak-uzal-cover-poQg.jpg)
Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde 13 yaşındayken nereden geldiği belli olmayan kör kurşun burnuna saplanan Kazım K., 50 yıl boyunca burnundaki mermiyle yaşadı.
![Burnundan öyle bir şey çıktı ki... 50 yıl sonra rahat nefes aldı - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h479q95gc/storage/files/images/2022/10/06/aw729555-01-lqpb-tSca.jpg)
Burun ve çene kemiğinin birleştiği yere saplanan kurşun için birkaç hastaneye başvuran K., ameliyatın riskli olduğu kanısına varınca kurşunla birlikte yaşadı.
![Burnundan öyle bir şey çıktı ki... 50 yıl sonra rahat nefes aldı - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw637h850q95gc/storage/files/images/2022/10/06/aw729555-03-sutx-ZwJJ.jpg)
Sonrasında tekrar hastaneye başvuran K. 2 saat süren operasyonun ardından solunum yolunu da kapatan mermiden kurtuldu.
![Burnundan öyle bir şey çıktı ki... 50 yıl sonra rahat nefes aldı - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h638q95gc/storage/files/images/2022/10/06/aw729555-04-vek1-1Asa.jpg)