Cadde ortasında kurşun yağmuru

Trabzon'da iki kişi, cadde ortasında karşılaşınca, biri silahını çekip diğerine mermi yağdırdı.

Cadde ortasında kurşun yağmuru

Trabzon"da bir hafta önce aralarında tartışma yaşanan iki kişi, cadde ortasında karşılaşınca, biri silahını çekip diğerine mermi yağdırdı. Seken kurşunlar, bu sırada olay yerinden geçen 7 kişiyi yaraladı.

1/ 7
Cadde ortasında kurşun yağmuru

Olay, dün saat 22.30 sıralarında Uzunsokak Caddesi Lara Sineması'nın önünde meydana geldi. Bir hafta önce aralarında tartışma yaşanan iki kişi cadde üzerinde karşılaşınca biri tabancasını çekti. Diğeri cadde üzerinde koşarken, saldırgan da bacaklarına doğru ateş etmeye devam etti.

2/ 7
Cadde ortasında kurşun yağmuru

Bu sırada yoldan geçen Zeynep Güney (16), Emsal Yıldırım (46), Selma Turhal (20), Elif Öztürk (23), Günay Bora Özdinç (11), Hayati Kapıcı (51) ile İdris Gültekin (39) seken kurşunların isabet etmesi sonucu yaralandı. Çevredekilerin vurulduğunu fark eden saldırgan ve diğer kişi kaçtı.

3/ 7
Cadde ortasında kurşun yağmuru

Çoğu bacağından vurulan yaralılar, olay yerine çağrılan ambulansla Trabzon'daki çeşitli hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı.

Polis soruşturma başlatırken, Trabzon Valisi Recep Kızılcık da olay yerine gelerek bilgi aldı. Vali Kızılcık, olay sırasında yoldan geçenlerin seken mermilerden yaralandığını söyledi, şüphelilerin kimliklerinin belilendiğini, yakalanmalarının an meselesi olduğunu kaydetti.

4/ 7