Caddebostan'da deniz kirliliği vatandaşı rahatsız etti
İstanbul'da normalleşme adımlarının ardından cadde ve sahillere akın eden vatandaşlar şoke eden bir görüntü ile karşılaştı. Kadıköy Caddebostan Sahili’ndeki deniz kirliliği vatandaşı rahatsız etti.
![Caddebostan'da deniz kirliliği vatandaşı rahatsız etti - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/files/2020/6/11/5516268/5516268_0.jpg)
Kadıköy Caddebostan Sahili’nde vatandaşların yürüyüş ve spor yaptığı ayrıca denize girdiği yürüme yolu ve plajın da bulunduğu alanın yanında deniz kirliliği dikkat çekiyor.
![Caddebostan'da deniz kirliliği vatandaşı rahatsız etti - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/files/2020/6/11/5516268/5516268_1.jpg)
Vatandaşların yürüyüş yaptığı ve kayalıklarda oturarak denizi seyrettiği alanda deniz kirliliğine pis koku da eşlik ediyor.
![Caddebostan'da deniz kirliliği vatandaşı rahatsız etti - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/files/2020/6/11/5516268/5516268_2.jpg)
Deniz üzerinde kahverengi bir tabakanın içinde bol miktarda evsel atık ve deniz anası olduğu görüldü.
![Caddebostan'da deniz kirliliği vatandaşı rahatsız etti - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h566q95gc/files/2020/6/11/5516268/5516268_3.jpg)